U poslijepodnevnim satima 18. lipnja na školskom igralištu PŠ Breznica Našička održana je priredba povodom završetka nastavne godine. Priredbi su prisustvovali roditelji učenika, bake, djedovi i brojni mještani koji su svojim dolaskom podržali učenike i uživali u programu koji su pripremili.
Učenici su prisutne razveselili recitacijama, pjesmama i veselim nastupima te pokazali dio onoga što su tijekom godine marljivo uvježbavali. Njihov trud nagrađen je velikim pljeskom i osmijesima okupljene publike.
Posebno emotivan trenutak obilježio je kraj priredbe, kada se učiteljica Martina Knežević oprostila od učenika 4. razreda, ali i od ostalih učenika kojima je tijekom posljednje dvije godine bila učiteljica. Uz riječi podrške i lijepih želja za budućnost, uslijedili su zagrljaji koji su svjedočili posebnoj povezanosti učiteljice i njezinih učenika. Nakon oproštaja predstavljeni su i budući prvašići koji će od jeseni pohađati našu školu. Okupljeni su ih srdačno pozdravili, a njima je zaželjen uspješan početak školovanja te mnogo lijepih trenutaka u školskim klupama.
Nakon službenog dijela programa uslijedilo je zajedničko druženje uz pizze kojima su učenici nagrađeni za osvojeno prvo mjesto u akciji prikupljanja staroga papira. Za slatki dio druženja pobrinuli su se vrijedni roditelji, bake i djedovi koji su pripremili i donijeli kolače, slatkiše i sokove.
Priredba je protekla u veselom i ugodnom ozračju te je na lijep način obilježen kraj nastavne godine. Na kraju su učiteljice učenicima zaželjele ugodne, vesele i bezbrižne ljetne praznike te puno odmora i lijepih trenutaka s obitelji i prijateljima.
Učiteljice: Ivana Šimurda i Martina Knežević





