I ove se godine provodila humanitarna akcija “Solidarnost na djelu” u cijeloj Hrvatskoj, u kojemu je ponovno sudjelovala naša škola. Učenici su imali mogućnost donositi prehrambene namirnice i higijenske potrepštine do 14. studenog 2025., a sve to pod vodstvom vjeroučiteljice Ana-Mari Kuncinam. Predstavnici Crvenog križa Našice posjetili su nas 20. studenog 2025. kada su preuzeli donacije. Učenici su i ove godine pokazali spremnost na pomoć onima kojima je to najpotrebnije.
ZAVRŠNA SVEČANOST U PŠ BREZNICA NAŠIČKA
U poslijepodnevnim satima 18. lipnja na školskom igralištu PŠ Breznica Našička održana je priredba povodom završetka nastavne godine. Priredbi su prisustvovali roditelji učenika, bake, djedovi i brojni mještani koji su svojim dolaskom podržali učenike i uživali u...




